Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Puiki mokykla ir visa komanda, profesionalūs instruktoriai, išlaikiau iš pirmo karto, nors atsižvelgiant į tai kad pirmą pamoką sunkiai skyriau pedalus jau nekalbant apie daugiau – didelis pasiekimas. Rekomenduoju. Ačiū ;)

Sonata, 2018-07-12 10:48

Esu labai dėkinga Alberto mokyklai už tai, kad mane puikiai paruošė vairuoti! Albertas – nuostabus mokytojas, jis kantrus, be galo dėmesingas, profesionalus, orientuotas į tai, kad besimokantis vairuotojas realiai išmoktų valdyti automobilį. Labai puikus pašnekovas! Pamokos visą laiką buvo linksmos, be įtampos, bet itin intensyvios ir produktyvios. Aš buvau paruošta ne tik Regitros egzaminui, bet ir saugiam, užtikrintam vairavimui kelyje. Taip pat esu labai dėkinga Aidai, kuri visada padėjo sudėlioti vairavimus man patogiu laiku, labai maloniai ir rūpestingai bendravo visą mokymosi periodą. Atsakingai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą tiems, kurie nori ne tik išlaikyti egzaminą Regitroje, bet ir išmokti saugiai vairuoti!

Lina Morkūnaitė, 2018-07-11 18:47

Labai noriu padėkoti visai vairavimo mokyklos komandai už nuoširdumą, profesionalumą. Administratorei už palaikymą, teorijos dėstytojui už suprantamai išdėstytas paskaitas, Albertui, Mindaugui už kantrybę, patarimus,nuoširdumą, Žydrūnui už pamokas įvertinant įvairias situacijas, priimant teisingus sprendimus ir gerą atmosferą pamokų metu. DIDELIS AČIŪ VISIEMS! Rekomenduoju visiems rinktis šią vairavimo mokyklą! Jurgina, 2018-06-01

Jurgina, 2018-06-01 21:02

Didelis ačiū šios mokyklos kolektyvui už suteiktas žinias, palaikymą, pozityvią nuotaiką vairavimo pamokų metu. Tik kolektyvo profesionalumo dėka visi egzaminai Regitroje išlaikyti iš pirmo karto. Visiems norintiems išmokti vairuoti REKOMENDUOJU rinktis tik šią mokyklą. Sėkmės Jums

Inga, 2018-03-25 20:40

Labai džiaugiuosi pasirinkus šia mokyklą,tik gaila,kad per vėlai,nes lankiau kita mokyklą kurioje neišmokino.O Albertas nuostabus instruktorius!!! Ismokino mane per kelias papildomas pamokas!!!Didžiausias Ačiū

Edita, 2018-03-20 10:23

Ačiū Jums ir visai Jūsų Vairavimo mokyklai už puikiai suteiktas žinias, paruošimą.Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto!!

Romualdas, 2018-03-18 15:13

Noriu padekoti Alberto mokyklai tikrai ismoke vaziuoti ,pamokos buvo be streso norejosi dar ir dar vaziuoti.Aidai uz suteikta patogu laika sauni moteris.O ypac Albertui Saunus instruktorius as be jo nebuciau ismokus vairuoti .Alberto deka turiu teises ir galimybe vairuoti.Rekomenduoju sia mokykla100%.ACIU Jums visiems.

Vilma, 2018-03-14 07:57

Labai didėlis Ačiū šiai vairavimo mokyklai, instruktoriai ne tik viska profesionaliai atliekantys, bet ir linksmų pažiurų. Labai linksmas kolektyvas, puikiai atliekantis savo darba. Dar karta ačiū!

Auksė, 2018-03-08 12:32

Labai didelis dekui Alberto vairavimo mokyklos kolektyvui, instruktoriui Albertui uz ypatingai gerai isaiskintas pamokas, vadybininkei Aidai uz lankstu vairavimo grafika, instruktoriui Zydrunui!!! Visiems norintiems vairuoti rekomenduoju butent sia vairavimo mokykla!

Justas, 2018-03-06 16:00

Ačiū, jūsų mokyklos instuktoriams ju didelio profesionalumo dėka vairuotojo pažymėjimas mano rankose. Žydrūnui ačiu už pamokas ivertinant situacijas , numatyti kitu vairuotoju elgesi, priimti teisingus sprendimus. Albertui esu dėkingas,kad išmokė teisingai dairytis,ir dar jis labai geras motyvatorius žino kur reikia paspausti, su jumoru paaiškina kaip ištaisyti daromas klaidas. Su Mindaugu mokiausi mažiausiai ,ačių jam už išbandyta automobilį, patarimus. Administratorei Aidai ačiū už palankiai sudaryta vairavimo pamokų grafiką. Norite tikrai gerai išmokti vairuoti rinkitės Alberto vairavimo mokyklą ,o profesionalus instruktoriai jums pasakys kai busit paruošti vairavimo egzaminui regitroje. Motyvacija turi būti gerai išmokti vairuoti ,o jai gerai išmoksit,vairuotojo pažymėjimas bus jusu rankose ...!!!

Rimvydas, 2018-02-09 09:31

Palikite komentarą

* būtini laukai