Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Puiki mokykla, nors ir kaip sunku man buvo, bet išmokė mane saugiai ir dėmesingai vairuoti kelyje, REGITROS egzaminus islaikiau is pirmo karto, tai dabar džiaugiuosi ir ramiai galėsiu važinėti po gatves, didelis AČIŪ!!!

Mantas, 2018-08-31 10:11

Dėkoju šiai vairavimo mokyklai, kuri puikiai sugebėjo man perteikti tiek teorines, tiek praktines žinias. Šios mokyklos instruktorių dėka nejaučiau jokio streso besimokydamas vairuoti, be to, Regitros egzaminą išlaikiau net iš pirmo karto. Ačiū labai visai mokyklos komandai už malonų bendravimą ir profesionaliai atliktą darbą. Jaučiuosi labai patenkintas pasirinkęs būtent šią mokyklą ir siūlau kitiems, nes tikrai nesigailėsite. ;)

Mindaugas, 2018-08-16 20:03

Labai džiaugiuosi kad pasirinkau Alberto vairavimo mokyklą. Super pamokos, aiškios, konkrečios. Instruktoriai Super. Labai didelis ačiū Albertui, Mindaugui. Jūs nuostabūs. O rezultatas Jūsų dėka regitra iš pirmo karto. Ačiū Aidai už patarimus ir sudėliotas laikus. Norintiems išmokti vairuoti rekomenduoju.

Jurgita, 2018-08-11 22:47

Puiki mokykla, nors ir kaip sunku man buvo, bet Albertas(puikus instruktorius) išmokė mane saugiai ir dėmesingai vairuoti kelyje, REGITROS egzaminus islaikiau is pirmo karto, tai dabar džiaugiuosi ir ramiai galiu važinėti po gatves, didelis AČIŪ!!!❤️

Lukas, 2018-08-03 00:36

Puiki mokykla ir visa komanda, profesionalūs instruktoriai, išlaikiau iš pirmo karto, nors atsižvelgiant į tai kad pirmą pamoką sunkiai skyriau pedalus jau nekalbant apie daugiau – didelis pasiekimas. Rekomenduoju. Ačiū ;)

Sonata, 2018-07-12 10:48

Esu labai dėkinga Alberto mokyklai už tai, kad mane puikiai paruošė vairuoti! Albertas – nuostabus mokytojas, jis kantrus, be galo dėmesingas, profesionalus, orientuotas į tai, kad besimokantis vairuotojas realiai išmoktų valdyti automobilį. Labai puikus pašnekovas! Pamokos visą laiką buvo linksmos, be įtampos, bet itin intensyvios ir produktyvios. Aš buvau paruošta ne tik Regitros egzaminui, bet ir saugiam, užtikrintam vairavimui kelyje. Taip pat esu labai dėkinga Aidai, kuri visada padėjo sudėlioti vairavimus man patogiu laiku, labai maloniai ir rūpestingai bendravo visą mokymosi periodą. Atsakingai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą tiems, kurie nori ne tik išlaikyti egzaminą Regitroje, bet ir išmokti saugiai vairuoti!

Lina Morkūnaitė, 2018-07-11 18:47

Labai noriu padėkoti visai vairavimo mokyklos komandai už nuoširdumą, profesionalumą. Administratorei už palaikymą, teorijos dėstytojui už suprantamai išdėstytas paskaitas, Albertui, Mindaugui už kantrybę, patarimus,nuoširdumą, Žydrūnui už pamokas įvertinant įvairias situacijas, priimant teisingus sprendimus ir gerą atmosferą pamokų metu. DIDELIS AČIŪ VISIEMS! Rekomenduoju visiems rinktis šią vairavimo mokyklą! Jurgina, 2018-06-01

Jurgina, 2018-06-01 21:02

Didelis ačiū šios mokyklos kolektyvui už suteiktas žinias, palaikymą, pozityvią nuotaiką vairavimo pamokų metu. Tik kolektyvo profesionalumo dėka visi egzaminai Regitroje išlaikyti iš pirmo karto. Visiems norintiems išmokti vairuoti REKOMENDUOJU rinktis tik šią mokyklą. Sėkmės Jums

Inga, 2018-03-25 20:40

Labai džiaugiuosi pasirinkus šia mokyklą,tik gaila,kad per vėlai,nes lankiau kita mokyklą kurioje neišmokino.O Albertas nuostabus instruktorius!!! Ismokino mane per kelias papildomas pamokas!!!Didžiausias Ačiū

Edita, 2018-03-20 10:23

Ačiū Jums ir visai Jūsų Vairavimo mokyklai už puikiai suteiktas žinias, paruošimą.Visi egzaminai išlaikyti iš pirmo karto!!

Romualdas, 2018-03-18 15:13

Palikite komentarą

* būtini laukai